Denkt u aan isoleren? Energieloket Achterhoek helpt u op weg!
Wilt u uw huis energiezuiniger maken en flink besparen op uw energiekosten? Dankzij de Isolatie Subsidie Achterhoek zijn er twee subsidies die u daarbij kunnen helpen: Klussen zonder Kosten en Geld voor Gemak. Maar welke past het beste bij u?
Klussen zonder Kosten
Bent u handig en wilt u zelf aan de slag met isoleren van uw huis? Kies dan voor Klussen zonder Kosten! Hierbij krijgt u tot 750 euro terug voor de kosten van het isolatiemateriaal, zodat u zelf kunt isoleren. Perfect voor de doe-het-zelvers!
Geld voor Gemak
Wilt u liever een gespecialiseerd bedrijf uw huis laten isoleren? Met Geld voor Gemak kunt u tot 2.000 euro subsidie ontvangen voor de kosten van isolatie door een professional. Zo hoeft u zich geen zorgen te maken over de uitvoering!
Waar gaat u mee aan de slag?
Twijfelt u tussen de twee opties of weet u niet waar u moet beginnen met isoleren? Geen zorgen! Energieloket Achterhoek helpt u graag met persoonlijk advies en bij het maken van de juiste keuze voor uw situatie.
Kom langs bij Loket op Locatie. Dat kan bijvoorbeeld 13 of 27 februari en 13 en 27 maart tussen 15.00-17.00 uur in de bibliotheek, Dorpsstraat 74 in Ruurlo. Daar treft u bewonersadviseur Hans. Hij beantwoordt graag al uw vragen en helpt u verder op weg.
Wilt u liever eerst zelf informatie opzoeken? Ga naar www.energieloketachterhoek.nl/isa voor meer informatie en om de subsidieaanvraag te starten. Heeft u vragen? Bel dan naar 0314 – 820 360 of stuur een e-mail naar info@energieloketachterhoek.nl. We staan voor u klaar!